Wkrętak akumulatorowy Yato YT-82760
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Yato YT-82760 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82760
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 36V 13 AH YT-82760 | 66 zł |
Wkrętak akumulatorowy YATO YT-82760 | 60 zł |
YATO Yato Wkrętak akumulatorowy li-ion 3,6v 1,3 ah | 59 zł |
Wkrętak akumulatorowy YATO, 3,6 V YT-82760 | 53 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →