Біти / торцеві голівки Stanley STHT0-70885
Відео 1Фото 8 |
Stanley STHT0-70885 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STHT0-70885
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Multibit - wkrętak/śrubokręt z zestawem bitów 34 szt STHT0-70885 | 32 zł |
Nasadki Stanley STHT0-70885 DO-NR-ZES-STN-0006 | 40 zł |
Zestaw wkrętaków STANLEY STHT0-70885 | 34 zł |
Stanley Stanley Wkrętak kpl.34cz. | 42 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →