Біти / торцеві голівки Fieldmann FDS 1004-33R
Fieldmann FDS 1004-33R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fieldmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fieldmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fieldmann FDS 1004-33R
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw bitów FIELDMANN FDS 1004-33R | 29 zł |
Fieldmann FDS 1004-33R Zes. śrub. FIELDMANN | 35 zł |
Fieldmann, Zestaw bitów FDS 1004-33R, 33 elementy | 36 zł |
Fieldmann FDS 1004-33R Zestaw bitów z wkrętakiem 33 szt. | 24 zł |
Fieldmann FDS 1004-33R Zestaw 33 elementy | 29 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →