Bity / nasadki Stanley STHT0-70885
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Stanley STHT0-70885 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STHT0-70885
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Multibit - wkrętak/śrubokręt z zestawem bitów 34 szt STHT0-70885 | 32 zł |
Nasadki Stanley STHT0-70885 DO-NR-ZES-STN-0006 | 40 zł |
Zestaw wkrętaków STANLEY STHT0-70885 | 40 zł |
Stanley Stanley Wkrętak kpl.34cz. | 42 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →