Bity / nasadki Stanley 0-68-012
Zdjęcia 6 |
Stanley 0-68-012 |
|
Dwustronne przedłużenie może służyć jako gniazdo 6 i 8 mm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 0-68-012
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkrętak STANLEY 0-68-012 | 24 zł |
Wkrętak + 6 końcówek | 29 zł |
Wkrętak STANLEY 0-68-012 | 24 zł |
Stanley Wkrętak sześciofunkcyjny + 6 końcówek (68-012) | 23 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →