Bity / nasadki Stanley 1-13-904
Stanley 1-13-904 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-13-904
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
STANLEY Eksperckie sortowanie 1/4 bitów 1-13-904 | 146 zł |
Zestaw narzędzi Stanley 32 el. (1-13-904) | 313 zł |
STANLEY ZESTAW KOŃCÓWEK Z GRZECHOTKĄ 32 elem. | 338 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →