Біти / торцеві голівки Stanley 1-68-737
Stanley 1-68-737 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-68-737
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stanley Stanley Komplet końcówek 7szt.(2ph+2pz+2pł+u)687371 | 27 zł |
Stanley Zestaw końcówek 1/4" 2 płaskie 2Ph 2Pz + uchwyt 68-737 | 30 zł |
Komplet końcówek STANLEY 687371, 2PH+2PZ+2PŁ+U S1-68-737 | 22 zł |
Zestaw bitów ST-1-68-737 6szt. 1/4'' Stanley | 31 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →