Bity / nasadki Stanley 1-13-902
Stanley 1-13-902 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-13-902
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley Zestaw bitów-końcówek 1/4 61 sztuk uchwyt magnetyczny 1-13-902 | 100 zł |
Komplet końcówek STANLEY 139021 S1-13-902 | 121 zł |
Stanley Zestaw bitów 1/4" 61szt. (13-902) | 186 zł |
Zestaw 61 szt końcówki 1/4" | 111 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →