Bity / nasadki Stanley 1-68-942
Stanley 1-68-942 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 1-68-942
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley bit Phillips 1/4 cala końcówka Phillips nr 1 sześciokątna 25 sztuk | 40 zł |
Stanley Stanley Końcówka śrubokrętowa / bit ph 1 /25szt | 41 zł |
Końcówka STANLEY śrubokrętowa, bit ph 1, 25 szt 1-68-942 | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →