Bity / nasadki Stanley 0-63-038
Zdjęcia 5 |
Stanley 0-63-038 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley 0-63-038
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw bitów z wkrętakiem STANLEY 0-63-038 | 140 zł |
Stanley Stanley Wkrętak wielofunkcyjny 38cz. | 127 zł |
Zestaw bitów z wkrętakiem STANLEY 0-63-038 | 140 zł |
Stanley Wkrętak Basic z wymiennymi końcówkami 38szt. (63-038) | 106 zł |
Wkrętak STANLEY wielofunkcyjny, 38 części | 104 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →