Bity / nasadki Stanley STHT0-62574
Zdjęcia 5 |
Stanley STHT0-62574 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley STHT0-62574
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkrętak STANLEY STHT0-62574 + Nasadki | 90 zł |
Stanley Stanley Wkrętak z grzechotką 20 elementów stht0-62574 | 67 zł |
Wkrętak STANLEY STHT0-62574 + Nasadki | 90 zł |
Wkrętak z grzechotką STANLEY, 20 elementów | 55 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →