Біти / торцеві голівки Yato YT-38861
Yato YT-38861 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-38861
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO ZESTAW NASADEK DŁUGICH 1/2'' 10CZ. YT-38861 | 55 zł |
YATO Yato Nasadki długie 1/2' 10 elem. 38861 | 63 zł |
Nasadki udarowe klucze nasadowe długie 1/2" 10-24 mm zestaw 10el YT-38861 | 55 zł |
Zestaw kluczy nasadowych Yato YT-38861 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 58 zł |
ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH DŁUGICH 1/2'' 10 CZĘŚCI | 63 zł |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Yato YT-38861:
- Розміри: 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →