Біти / торцеві голівки Yato YT-14431
Фото 4 |
Yato YT-14431 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-14431
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
YATO Yato Nasadki długie 1/4' komplet 8cz. /bl 14431 | 19 zł |
Yato Nasadki Długie 1/4" Komplet 8cz. (YT-14431) | 24 zł |
Komplet nasadek YATO 14431, 8 szt | 17 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →