Bity / nasadki Yato YT-14431
Zdjęcia 4 |
Yato YT-14431 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-14431
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kluczy YATO YT-14431 | 18 zł |
YATO Yato Nasadki długie 1/4' komplet 8cz. /bl 14431 | 19 zł |
Zestaw kluczy YATO YT-14431 | 18 zł |
Yato Nasadki Długie 1/4" Komplet 8cz. (YT-14431) | 24 zł |
Komplet nasadek YATO 14431, 8 szt | 17 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →