Bity / nasadki Yato YT-0400
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Yato YT-0400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0400
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkład do szuflady YATO YT-0400 (40 elementów) | 68 zł |
KLUCZE TORX SPLINE HEX IMBUSOWE BITY 40 el YATO | 88 zł |
Klucze Torx Spline Hex Imbusowe Bity 40 el Yato | 80 zł |
Zestaw Bitów YT-0400 Yato Imbus Torx Spline 40 El | 75 zł |
Yato Zestaw Bitów Końcówki Klucze Imbus Torx Spline Kaseta Metalowa 40szt. | 72 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości bitów / nasadek Yato YT-0400:
PolecamyPorównaj w tabeli →