Bity / nasadki Yato YT-0415
Yato YT-0415 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0415
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Końcówki spline YATO 0415, 11 elemetów | 26 zł |
YATO Yato Końcówki spline 11elem. 0415 | 35 zł |
Yato Komplet Kluczy Specjalnych 11Cz Spline YT-0415 5906083904158 | 35 zł |
Końcówki wkrętakowe spline, kpl. 11 szt. Yato YT-0415 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 28 zł |
KOMPLET KLUCZY SPECJALNYCH 11CZ SPLINE | 40 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości bitów / nasadek Yato YT-0415:
PolecamyPorównaj w tabeli →