Bity / nasadki Yato YT-0418
Yato YT-0418 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0418
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO YT-0418 8-częściowy zestaw bitów Torx do wkrętarki M5-M14 | 20 zł |
YATO Yato Końcówki ribe 8elem. m5-m14 + adapter 0418 | 15 zł |
Końcówki ribe + adapter YATO 0418, 8 elementów, m5-m14 | 18 zł |
Końcówki wkrętakowe ribe, kpl. 8 szt. Yato YT-0418 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 13 zł |
KOMPLET KLUCZY SPEC.8CZ M5-14 RIBE | 17 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →