Bity / nasadki Yato YT-14471
Zdjęcia 7 |
Yato YT-14471 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-14471
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kluczy nasadowych YATO YT-14471 (38 elementów) | 73 zł |
Zestaw kluczy nasadowych YATO YT-14471 (38 elementów) | 76 zł |
Zestaw kluczy nasadowych YATO YT-14471 (38 elementów) | 73 zł |
Zestaw narzędzi Yato 38 el. (YT-14471) | 81 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →