Bity / nasadki Yato YT-38861
Yato YT-38861 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-38861
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kluczy nasadowych YATO YT-38861 (10 elementów) | 58 zł |
YATO ZESTAW NASADEK DŁUGICH 1/2'' 10CZ. YT-38861 | 55 zł |
YATO Yato Nasadki długie 1/2' 10 elem. 38861 | 63 zł |
Zestaw kluczy nasadowych YATO YT-38861 (10 elementów) | 58 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości bitów / nasadek Yato YT-38861:
- Rozmiary: 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →