Bity / nasadki Yato YT-1055
Yato YT-1055 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1055
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nasadki udarowe długie YATO YT-1055, 1/2 ', 15 szt. | 264 zł |
YATO Nasadki udarowe długie 1/2' 15 elem. 10-32mm 1055 | 253 zł |
Yato Zestaw nasadek udarowych 6-kątnych 1/2" 10-32mm długich 15 szt. (YT-1 | 266 zł |
Nasadki udarowe długie 1/2" 10-32 mm, 15 szt. | 265 zł |
Nasadki udarowe klucze nasadowe długie 1/2" zestaw10-32mm 15el YT-1055 YAT | 249 zł |
Nasadki udarowe długie 1/2" 10-32 mm, 15 szt. | 265 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości bitów / nasadek Yato YT-1055:
- Rozmiary: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →