Bity / nasadki Yato YT-1025
Yato YT-1025 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-1025
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Nasadki udarowe 1/2' komplet 10 elem. 10-22mm 1025 | 92 zł |
Yato Zestaw nasadek udarowych 6-kątnych 1/2" 10-22mm 10szt. (YT-1025) | 94 zł |
Nasadki udarowe kpl 1/2'' 10 szt Yato YT-1025 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 62 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości bitów / nasadek Yato YT-1025:
- Rozmiary: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →