Bity / nasadki NEO 04-250
Zdjęcia 3 |
NEO 04-250 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NEO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NEO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NEO 04-250
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEO 11-częściowy profesjonalny wkrętak udarowy 1/2" CrV ręczna wkrętarka u | 194 zł |
Wkrętak NEO 04-250 | 167 zł |
Neo Neo Wkrętak udarowy zestaw 11 szt. | 187 zł |
Wkrętak NEO 04-250 | 162 zł |
Neo Wkrętak udarowy 1/2" (04-250) | 162 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →