Електровикрутка Fieldmann FDS 10102-A
Фото 12 |
Fieldmann FDS 10102-A |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fieldmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fieldmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fieldmann FDS 10102-A
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FDS 10102-A FDS 10102 | 133 zł |
Fieldmann, Wkrętarka FDS 10102-A, 3,6 V | 77 zł |
Wkrętak akumulatorowy FIELDMANN 10102-A | 69 zł |
Wkrętarka akumulatorowa Fieldmann FDS 10102-A czarno-zielona | 69 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →