Wkrętak akumulatorowy Fieldmann FDS 10102-A
Zdjęcia 12 |
Fieldmann FDS 10102-A |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDS 10102-A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FDS 10102-A FDS 10102 | 85 zł |
Fieldmann, Wkrętarka FDS 10102-A, 3,6 V | 77 zł |
Wkrętak akumulatorowy FIELDMANN 10102-A | 69 zł |
Wkrętarka akumulatorowa Fieldmann FDS 10102-A czarno-zielona | 69 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →