Wkrętak akumulatorowy Fieldmann FDS 10101-A
Fieldmann FDS 10101-A |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDS 10101-A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkrętarka FIELDMANN FDS 10101-A | 80 zł |
Fieldmann towar w Sosnowcu - Wkrętarki Fieldmann FDS 10101-A Wkrętartka ak | 78 zł |
Fieldmann, Wkrętak akumulatorowy FDS 10101-A, 3,6V | 84 zł |
Fieldmann FDS 10101-A Wkrętarka akumulatorowa | 69 zł |
Wkrętarka Fieldmann FDS10101-A akumulatorowa | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →