Дриль-шурупокрут DeWALT DCD800NT
Відео 2Фото 9 |
DeWALT DCD800NT |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCD800NT
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dewalt 18 V 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DCD800NT mocna 2-b | 667 zł |
Dewalt CORDLESS DRILL DCD800NT-XJ 18V | 664 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD800NT-XJ | 671 zł |
Wiertarko-wkrętarka DEWALT DCD800NT-XJ | 666 zł |
DeWalt, Wiertarko-wkrętarka 18V bez akumulatora i ładowarki DCD800NT | 662 zł |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCD800NT
Ціни на DeWALT DCD800NT |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD800E1T | від 1 009 zł | 6 пропозицій | ||
DeWALT DCD800E2T | від 1 244 zł | 6 пропозицій | ||
DeWALT DCD800P2T | від 1 279 zł | 8 пропозицій | ||
DeWALT DCD800NT | від 662 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →