Дриль-шурупокрут DeWALT DCD708D2T
Фото 16 |
DeWALT DCD708D2T |
|
У комплекті моделі DCD708S2T акумулятори ємністю 1.5 Агод, в комплекті DCD708D2T — ємністю 2 Агод, а в комплекті DCD708P2T — ємністю 5 Агод.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCD708D2T
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dewalt DCD708D2T-QW Wkrętarka 18 V | 803 zł |
Dewalt DCD708D2T-QW Cordless Drill Driver 18V 2 A | 972 zł |
Dewalt Dcd708d2t-qw Electric Screwdriver Żółty | 921 zł |
Dewalt Dewalt Wieratrko-wkrętarka 18v 65nm 2x2,0ah dcd708d2t | 895 zł |
Wiertarko-wkrętarka Dewalt DCD708D2T 18 V 2 x akumulator 2 Ah | 795 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації DeWALT DCD708D2T
Ціни на DeWALT DCD708D2T |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCD708S2T | від 816 zł | 4 пропозиції | ||
DeWALT DCD708D2T | від 795 zł | 11 пропозицій | ||
DeWALT DCD708P2T | від 1 232 zł | 2 пропозиції | ||
DeWALT DCD708P3T | від 1 423 zł | 6 пропозицій | ||
DeWALT DCD708N | від 379 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →