Електрорубанок DeWALT DCP580P2
Відео 6Фото 5 |
DeWALT DCP580P2 |
|
Безщітковий двигун
Модель DCP580N поставляється без аксесуарів; модель DCP580NT поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом; в комплекті моделі DCP580P2 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DCP580P2
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeWalt Strug akumulatorowy 18 V 50 Ah bezszczotkowy szerokość strugania 82 | 2 903 zł |
Strug DEWALT DCP580P2-QW | 2 130 zł |
Dewalt Dewalt Strug 18v 2 x 5,0ah xr li-ion bezszczotkowy dcp580p2 | 1 933 zł |
Strug DEWALT DCP580P2-QW | 2 130 zł |
Dewalt Strug DCP580P2 18 V | 1 707 zł |
Strug bezszczotkowy DEWALT, czarny, 18V, 2 x 5,0Ah, XR LI-ION | 1 886 zł |
Відеоогляди
Модификації DeWALT DCP580P2
Ціни на DeWALT DCP580P2 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCP580P2 | від 1 707 zł | 8 пропозицій | ||
DeWALT DCP580N | від 723 zł | 7 пропозицій | ||
DeWALT DCP580NT | від 883 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →