Електрорубанок DeWALT D26500K
Відео 2Фото 6 |
DeWALT D26500K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT D26500K
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeWalt Hobel D26500K Gelb Transportkoffer D26500K-QS | 1 266 zł |
Dewalt Dewalt Strug 1050w 82mm walizka d26500k | 1 602 zł |
Dewalt Strug D26500K 1050 W | 1 326 zł |
Strug DEWALT, 82 mm D26500K | 1 469 zł |
Dewalt Strug 1050W 82Mm 0-4.0Mm Kufer DW D26500K 5035048129432 | 1 353 zł |
STRUG 1050W 82MM 0-4.0MM KUFER | 1 454 zł |
DEWALT D26500K-QS Strugarka 1050 W żółto-czarna 4 mm | 1 480 zł |
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Модель D26500 — поставляється без кейса і пилозбірника
- Модель D26500K — поставляється з кейсом і пилозбірником
Модификації DeWALT D26500K
Ціни на DeWALT D26500K |
---|---|---|---|---|
DeWALT D26500K | від 1 266 zł | 7 пропозицій | ||
DeWALT D26500 | від 1 404 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →