Strug DeWALT D26500K
Wideo 2Zdjęcia 6 |
DeWALT D26500K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT D26500K
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeWalt Hobel D26500K Gelb Transportkoffer D26500K-QS | 1 266 zł |
Dewalt Dewalt Strug 1050w 82mm walizka d26500k | 1 602 zł |
Dewalt Strug D26500K 1050 W | 1 326 zł |
Strug DEWALT, 82 mm D26500K | 1 469 zł |
Dewalt Strug 1050W 82Mm 0-4.0Mm Kufer DW D26500K 5035048129432 | 1 353 zł |
STRUG 1050W 82MM 0-4.0MM KUFER | 1 454 zł |
DEWALT D26500K-QS Strugarka 1050 W żółto-czarna 4 mm | 1 480 zł |
Wideo recenzje
Cechy kompletnego zestawu:
- Model D26500 - dostarczany bez walizki transportowej i worka na kurz
- Model D26500K - dostarczany z walizką i workiem na kurz
Modyfikacje DeWALT D26500K
Ceny na DeWALT D26500K |
---|---|---|---|---|
DeWALT D26500K | od 1 266 zł | 7 oferty | ||
DeWALT D26500 | od 1 404 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →