Strug Bosch GHO 26-82 D Professional 06015A4301
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Bosch GHO 26-82 D Professional 06015A4301 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GHO 26-82 D Professional 06015A4301
Wszystkie ceny 16 →Bosch Professional strug GHO 26-82 D prowadnica równoległa klucz sześcioką | 677 zł |
Bosch GHO 26-82 D | 1 068 zł |
Strug BOSCH Professional GHO 26-82 D 06015A4301 | 774 zł |
Bosch Professional GHO 26-82 D - Strugi (06015A4301) | 847 zł |
Bosch Professional Gho 26-82d Professional Electric Slicer Posrebrzany One | 1 022 zł |
Nie trzeba przedstawiać marki Bosch, ponieważ elektronarzędzia najwyższej niemieckiej jakości są używane przez rzemieślników na całym świecie. Strugarka elektryczna GHO 26-82 D Professional 06015A4301 nie jest wyjątkiem, przyda się zarówno w domu, jak i w warsztacie. Zakup będzie kosztował około 200 USD.
Kontynuacja ręki
Wymiary narzędzia to 284x163x173 mm, a waga 2,8 kg już mówi o jego zwartości i wysokiej ergonomii, która jest nieodłącznym elementem wszystkich narzędzi producenta. Samolot prawie się nie męczy podczas długotrwałej pracy. Gumowany uchwyt zapewnia pewny chwyt, a przycisk blokady zapewnia bezpieczeństwo.
Uchwyt do regulacji głębokości strugania do 2,6 mm tradycyjnie służy jako dodatkowy ogranicznik podczas pracy. Po obu stronach solidnej plastikowej obudowy znajdują się dwa otwory na odkurzacz lub worek na kurz (w zestawie), możesz przełączyć się na jeden z nich.
Szybko, płynnie i łatwo
Samolot wyposażony jest w niezbyt mocny, 710 W, ale obrotowy silnik elektryczny: prędkość obrotowa noży na biegu jałowym sięga 18000 obr./min. Oznacza to, że obróbka drewna będzie szybka i wydajna, a końce gładkie i równe dzięki V-fudze.
Składany but nie traci czasu na oczekiwanie na całkowite zatrzymanie silnika - samolot można postawić na powierzchni bez obawy o uszkodzenie.
Podsumowując: strug elektryczny GHO 26-82 D Professional 06015A4301 to ergonomiczne, niezawodne i wydajne narzędzie. Wystarczy do pracy na wsi, w prywatnym domu, małym profesjonalnym warsztacie. Oczywiście prawie wszystko to można uzyskać znacznie taniej, na przykład w modelach nie mniej niezawodnych, a także niemieckich marek AEG PL 750 lub Metabo HO 26-82, ale cena dla fanów Bosch nie jest argumentem.