Strug Bosch GHO 6500 Professional 0601596000
Zdjęcia 6 |
Bosch GHO 6500 Professional 0601596000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GHO 6500 Professional 0601596000
Wszystkie ceny 12 →Bosch Professional strug GHO 6500 650 W prędkość obrotowa bez obciążenia 1 | 608 zł |
Strug BOSCH GHO 6500 Professional | 668 zł |
Bosch Professional GHO 6500 - Strugi (0601596000) | 670 zł |
Strug BOSCH GHO 6500 Professional | 685 zł |
Strug 650W 82 mm GHO 6500 Bosch | 649 zł |
Cechy konstrukcyjne modelu
Reduktor strugarki elektrycznej Bosch GHO 6500 jest „ubrany” w metalową obudowę (w większości modeli obudowa jest plastikowa), dzięki czemu następuje dodatkowe chłodzenie i nie przegrzewa się przez długi czas. Główny uchwyt w kształcie litery D jest gumowany i antypoślizgowy, co zapewnia pewny chwyt podczas strugania. Producent zadbał o szybki dostęp do szczotek węglowych. Kiedy są zużyte, wymieniane są w ciągu trzech do czterech minut, bez konieczności kontaktowania się z serwisem.
Obrzeża w różnych rozmiarach
Charakterystyczną cechą tego modelu jest obecność trzech rowków w kształcie litery V do usuwania krawędzi, znajdujących się w podeszwie. Dzięki nim wykonasz krawędzie o różnych wymiarach. Aby uniknąć uszkodzenia drewna przez noże, z tyłu stopy znajduje się składany but. Nawiasem mówiąc, same noże są tutaj jednostronne i według opinii użytkowników szybko stają się matowe, więc będziesz musiał je często ostrzyć.
Struganie drewna do 2,6 mm
Bosch GHO 6500 jest w stanie strugać drewno do głębokości 2,6 mm i wycinać rowki do 9 mm. Wbudowany adapter o średnicy 35 mm umożliwia podłączenie odpylacza lub odkurzacza. W celu zapewnienia długotrwałej pracy na uchwycie znajduje się blokada przycisku start. Producent gwarantuje nawet dziesięcioletnią gwarancję na ten model.