Електрорубанок Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001
Відео 6Фото 9 |
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001 |
|
Модель 06015A7000 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06015A7001 два акумулятора (3 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 12V akumulatorowy strug GHO 12V-20 maks szerokoś | 1 315 zł |
Bosch AKKUHØVL GHO 12V-20 2X3.0AH L-BOXX | 1 596 zł |
Bosch Professional GHO 12V-20 - Strugi akumulatorowe (06015A7001) | 1 607 zł |
Bosch Professional Gho 12v-20 Planer Niebieski One Size / EU Plug 06015A70 | 1 639 zł |
Відеоогляди
Модификації Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001
Ціни на Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001 |
---|---|---|---|---|
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7001 | від 1 315 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7000 | від 1 049 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GHO 12V-20 Professional 06015A7002 | від 937 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →