Wyrzynarka Bosch GST 185-LI Professional 06015B3021
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Bosch GST 185-LI Professional 06015B3021 |
|
Model 06015B3021 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GST 185-LI Professional 06015B3021
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wyrzynarka BOSCH Professional GST 185-LI 06015B3021 | 679 zł |
Bosch Professional GST 185-LI, rękojeść zamknięta - Wyrzynarka akumulatoro | 764 zł |
Wyrzynarka BOSCH Professional GST 185-LI 06015B3021 | 679 zł |
Wyrzynarka 18V GST 185-LI B Bosch / bez aku | 729 zł |
Wyrzynarka BOSCH Professional GST 185-LI 06015B3021 | 679 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →