Wyrzynarka Bosch PST 650 06033A0700
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Bosch PST 650 06033A0700 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PST 650 06033A0700
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Home and Garden Wyrzynarka PST 650 500 W głębokość cięcia w stali/dr | 216 zł |
Bosch PST 650 | 275 zł |
Bosch Professional Pst 650 Keyhole Saw Posrebrzany 06033A0700 | 278 zł |
Bosch Wyrzynarka Pst 650 500W Z Walizką | 253 zł |
Wyrzynarka przewodowa Bosch PST650 500W | 249 zł |
Wyrzynarka BOSCH PST 650 06033A0700 | Bezpłatny transport | Raty | 290 zł |
Wyrzynarka BOSCH PST 650 06033A0700 | Bezpłatny transport | 290 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →