Wyrzynarka Bosch PST 650 06033A0720
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Bosch PST 650 06033A0720 |
|
Wysoka prędkość. Bezkluczowa wymiana brzeszczotu. System antywibracyjny. Dmuchanie trocin. Sprawa.
Model 06033A0721 jest dostarczany bez walizki, a model 06033A0720 - z walizką
Klasa domowa układanki sieciowej. Ma moc 500 W, na biegu jałowym wykonuje 3100 uderzeń na minutę. Wyposażony w system antywibracyjny, który zmniejsza dyskomfort podczas cięcia i cięcia. Parametry techniczne wyrzynarki Bosch PST 650 zapewniają pewne i równomierne cięcie drewna (do 65 mm grubości) i umożliwiają pracę z innymi materiałami (aluminium do 10 mm grubości i stal do 6 mm). Istnieje mechanizm wydmuchu wiórów i trocin z linii cięcia. Brzeszczoty z chwytem T (standard we wszystkich wyrzynarkach tej marki) mocowane są w uchwycie bez użycia kluczy dzięki szybkozaciskowi SDS. Narzędzie jest dostarczane z plastikowym etui do przechowywania i przenoszenia wyrzynarki z akcesoriami oraz jednym pilnikiem do drewna.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PST 650 06033A0720
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Bosch Wyrzynarka 500w pst 650 walizka | 300 zł |
Wyrzynarka BOSCH PST 650 06033A0720 | 300 zł |
Wyrzynarka Bosch PST 650 500W 0.603.3A0.700 | 354 zł |
Wyrzynarka BOSCH PST 650 B06033A0720 | 230 zł |
Wyrzynarka Bosch PST 650 | 229 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →