Aerator Bosch UniversalRake 900 060088A001 (060088A001)
Zdjęcia 8 |
Bosch UniversalRake 900 060088A001
Rodzaj:aerator
Zasilanie:elektryczne
Moc silnika:900 W
Szerokość robocza:32 cm
Głębokość uprawy:od 10 mm, do 5 mm
Liczba stopni regulacji koszenia:4
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UniversalRake 900 060088A001
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalRake 900 060088A001
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch UniversalRake 900 elektryczny aerator do trawnika 900 W szerokość ro | 518 zł |
Aerator elektryczny BOSCH UniversalRake 900 060088A001 | 740 zł |
Aerator elektryczny BOSCH UniversalRake 900 060088A001 | 619 zł |
Bosch Aerator UniversalRake 900 Lawn Rake (060088A001) | 586 zł |
Aerator Wertykulator Bosch UniversalRake 900 | 565 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →