Газонокосарка Bosch ARM 34 06008A6101 (06008A6101)
Відео 13Фото 11 |
Bosch ARM 34 06008A6101
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1300 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:34 см
Висота косіння:від 20 мм, до 70 мм
Травозбірник:40 л
Вага:12 кг
Ширина покосу моделі становить 34 см, система регулювання висоти централізована, що на практиці більш зручне рішення в порівнянні з ручним пересуванням. Потужність двигуна знаходиться на рівні 1300 Вт, джерело живлення – електрична мережа. Передбачається, що пристрій користувач буде самостійно штовхати перед собою. Реалізована можливість викиду скошеної трави назад, так і її автоматичний збір в спеціальну 40-літрову кошик. Відносно невелика вага забезпечує зручність експлуатації, для транспортування передбачена спеціальна ручка.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики ARM 34 06008A6101
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ARM 34 06008A6101
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kosiarka Arm 34 Marki Bosch Pojemnik na Trawę Karton 1300 W Wysokość Cięci | 568 zł |
Bosch Elektryczna ARM 34 | 760 zł |
Kosiarka elektryczna BOSCH ARM 34 1300W | 568 zł |
Bosch ARM 34 DO-NARZO-BOS-012 | 719 zł |
Kosiarka elektryczna BOSCH ARM 34 1300W | 568 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості газонокосарки Bosch ARM 34 06008A6101:
- Ручка для перенесення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →