Газонокосарка Bosch CityMower 18V-32-300 06008B9A08 (06008B9A08)
Фото 8 |
Bosch CityMower 18V-32-300 06008B9A08
акум. 1 шт, 4 Агодакум. отсутствует
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:34 см
Висота косіння:від 30 мм, до 60 мм
Травозбірник:31 л
Вага:9.4 кг
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики CityMower 18V-32-300 06008B9A08
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch CityMower 18V-32-300 06008B9A08
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kosiarka akumulatorowa Bosch CityMower 18V-32-300 18 V bez akumulatora sze | 863 zł |
Bosch Elektryczna Battery Lawnmower CityMower 18V-32-300 | 1 121 zł |
Kosiarka akumulatorowa Bosch CityMower 18V-32 (06008B9A08) | 990 zł |
Kosiarka akumulatorowa BOSCH CityMower 18V-32-300 06008B9A08 | Bezpłatny t | 1 059 zł |
Kosiarka akumulatorowa BOSCH CityMower 18V-32-300 06008B9A08 | Bezpłatny t | 1 086 zł |
Bosch CityMower 18V-32-300 (06008B9A08) | 1 059 zł |
Модификації Bosch CityMower 18V-32-300 06008B9A08
Ціни на Bosch CityMower 18V-32-300 06008B9A08 |
---|---|---|---|---|
Bosch CityMower 18V-32-300 06008B9A07 | від 1 015 zł | 14 пропозицій | ||
Bosch CityMower 18V-32-300 06008B9A08 | від 863 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →