Opalarka Bosch UniversalHeat 600 06032A6120
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bosch UniversalHeat 600 06032A6120 DIYlekka |
|
Suszarka do włosów Bosch UniversalHeat 600 Promo Set zawiera etui i 3 nasadki, a model UniversalHeat 600 - bez nasadek i etui
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalHeat 600 06032A6120
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opalarka BOSCH UniversalHeat 600 06032A6120 | 280 zł |
Bosch Professional Universalheat 600 Hot Air Gun Posrebrzany 06032A6101 | 332 zł |
Opalarka BOSCH UniversalHeat 600 06032A6120 | 280 zł |
Bosch Bosch Opalarka 1800w universal heat 600 | 305 zł |
Opalarka BOSCH UniversalHeat 600 06032A6120 | 280 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →