Будівельний фен Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6501
Фото 6 |
Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6501 |
|
Підсвічування. Розігрів до 300 ° С за 6 секунд. Блокування кнопки увімкнення
Акумулятор, зарядний пристрій та кейс у комплект не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6501
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa opalarka GHG 18V-50 dysza redu | 856 zł |
Bosch Professional GHG 18V-50 - Opalarka akumulatorowa (06012A6501) | 926 zł |
Opalarka BOSCH Professional GHG 18V-50 06012A6501 | 910 zł |
Bosch Bosch Opalarka 18v ghg 18v-50 solo l-boxx | 999 zł |
Bosch Professional Ghg 18v-50 Hot Air Gun Posrebrzany One Size / EU Plug 0 | 919 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →