Будівельний фен STEINEL HL 1920 E 352103
Фото 3 |
STEINEL HL 1920 E 352103 |
|
Модель 352103 поставляється без насадок, а в комплекті моделі 052775 є три насадки на сопло
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STEINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STEINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STEINEL HL 1920 E 352103
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steinel Opalarka HL 1920 E opalarka 2000 W bezstopniowa regulacja temperat | 315 zł |
Opalarka 2000W HL1920 E Steinel | 299 zł |
Steinel Hl 1920 E Heat Gun Niebieski,Czarny One Size / EU Plug 110021263 | 377 zł |
Opalarka Steinel 2000 W (HL1920E) | 320 zł |
Opalarka STEINEL HL1920 E, 2000W [352103] | 497 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості будівельного фена STEINEL HL 1920 E 352103:
- Довжина мережевого кабелю — 2.2 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →