Будівельний фен STEINEL HG 2220 E 351700
Фото 6 |
STEINEL HG 2220 E 351700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STEINEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STEINEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STEINEL HG 2220 E 351700
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steinel Pistolet na gorące powietrze HG 2220 E profesjonalne narzędzie ręc | 478 zł |
Steinel Professional Line HG 2220 E | 666 zł |
HG 2220 E Mocna Spawarka do plastiku Steinel W-wa | 768 zł |
Opalarka Steinel 2200 W (ST351700) | 658 zł |
Opalarka STEINEL HG2220 E, 2200W, [351700] | 931 zł |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості будівельного фена STEINEL HG 2220 E 351700:
- Довжина мережевого кабелю 3 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →