Opalarka STEINEL HG 2220 E 351700
Zdjęcia 6 |
STEINEL HG 2220 E 351700 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STEINEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STEINEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STEINEL HG 2220 E 351700
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steinel Pistolet na gorące powietrze HG 2220 E profesjonalne narzędzie ręc | 478 zł |
HG 2220 E Mocna Spawarka do plastiku Steinel W-wa | 768 zł |
Opalarka Steinel 2200 W (ST351700) | 658 zł |
Opalarka STEINEL HG2220 E, 2200W, [351700] | 931 zł |
Opalarka STEINEL hg2220 e ST351700 | 725 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości opalarki STEINEL HG 2220 E 351700:
- Długość kabla sieciowego - 3 m
PolecamyPorównaj w tabeli →