Opalarka STEINEL HL 1920 E 352103
Zdjęcia 3 |
STEINEL HL 1920 E 352103 |
|
Model 352103 jest dostarczany bez dysz, a model 052775 ma trzy dysze na dyszę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STEINEL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STEINEL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STEINEL HL 1920 E 352103
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steinel Opalarka HL 1920 E opalarka 2000 W bezstopniowa regulacja temperat | 315 zł |
Opalarka 2000W HL1920 E Steinel | 299 zł |
Steinel Hl 1920 E Heat Gun Niebieski,Czarny One Size / EU Plug 110021263 | 378 zł |
Opalarka Steinel 2000 W (HL1920E) | 320 zł |
Opalarka STEINEL HL1920 E, 2000W [352103] | 497 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości opalarki STEINEL HL 1920 E 352103:
- Długość kabla zasilającego - 2,2 m
PolecamyPorównaj w tabeli →