Opalarka Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6501
Zdjęcia 6 |
Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6501 |
|
Podświetlenie. Podgrzewanie do 300°C w 6 sekund. Blokada przycisku zasilania
Akumulator, ładowarka i etui nie są dołączone
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GHG 18V-50 Professional 06012A6501
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa opalarka GHG 18V-50 dysza redu | 856 zł |
Bosch Professional GHG 18V-50 - Opalarka akumulatorowa (06012A6501) | 926 zł |
Opalarka BOSCH Professional GHG 18V-50 06012A6501 | 910 zł |
Bosch Bosch Opalarka 18v ghg 18v-50 solo l-boxx | 999 zł |
Bosch Professional Ghg 18v-50 Hot Air Gun Posrebrzany One Size / EU Plug 0 | 919 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →