Opalarka Yato YT-82291
Zdjęcia 6 |
Yato YT-82291 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-82291
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opalarka YATO YT-82291 | 100 zł |
Opalarka 2000 W 350-550°C YATO | 139 zł |
Opalarka YATO YT-82291 | 100 zł |
Opalarka YATO YT-82291 (2000W/550°C) | 107 zł |
YATO Yato Opalarka 70~550°c 2000w z aksesoriami 82291 | 96 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →