Kosiarka Bosch ARM 37 06008A6201 (06008A6201)
Zdjęcia 8 |
Posiada silnik elektryczny o mocy 1400 W, składany ergonomiczny uchwyt Ergoflex oraz system tnący o szerokości cięcia 37 litrów. Centralny system regulacji wysokości koszenia zwiększa łatwość obsługi urządzenia, najniższa wartość to 2 cm, najwyższa to 7 cm Zwróćmy również uwagę na specjalny kształt korpusu, który umożliwia koszenie trawy niemalże przy ścianie lub ogrodzenie. Producent zapewnia również specjalny uchwyt do przenoszenia urządzenia o wadze 12 kg.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch ARM 37 06008A6201
Wszystkie ceny 9 →Bosch Home And Garden 06008A6201 Kosiarka Zielony/Czarny 37 cm ARM37 | 702 zł |
Bosch Elektryczna ARM 37 | 896 zł |
Kosiarka elektryczna BOSCH ARM 37 1400W | 746 zł |
Bosch Kosiarka arm 37 ergo-flex 1400 w37cm | 887 zł |
Kosiarka elektryczna BOSCH ARM 37 1400W | 746 zł |
Kosiarka średniej wielkości
Kosiarka Bosch ARM 37 posiada silnik o dobrej mocy (1400 W) i przyzwoitym momencie obrotowym (16 Nm) i jest mało prawdopodobne, że zatrzyma ją nawet najgrubszy trawnik. W jednym przejściu urządzenie wychwytuje pas trawnika o szerokości do 37 cm, dlatego wskazane jest wykorzystanie go do koszenia trawników o powierzchni do 5 – 6 akrów. Ciekawą cechą tego modelu są boczne relingi, które znajdują się za przednimi kołami. Chwytają trawę, która nie wpadła pod pokład i kierują ją pod nóż, co umożliwia czyste koszenie trawników przy ścianach, płotach i krawężnikach. Synchroniczna regulacja kółka umożliwia jednym ruchem dźwigni zmianę wysokości koszenia, wybierając jedną z pięciu pozycji: 20, 30, 45, 55 lub 70 mm.
Ergonomia na wysokości
Cechą charakterystyczną tej kosiarki jest jej ergonomia. Nie musisz się garbić ani przyjmować niewygodnej pozycji. Charakterystyczna „markowa” rękojeść Ergoflex o ergonomicznym kształcie i obecność czterech przycisków spustowych jednocześnie zapewniają kilka sposobów chwytania. Zapewnia to zdrową i wygodną postawę podczas pracy. Uchwyt ma regulowaną wysokość i składa się tak, aby złożona kosiarka miała jak najmniejsze wymiary. Kosz na trawę jest sztywny, ponieważ wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ma ciekawy kształt, dzięki czemu wyrzucona spod noża trawa całkowicie wypełnia wszystkie 40 litrów dostępnej objętości. Użytkownicy zauważają, że masa trawiasta praktycznie nie przykleja się do pokładu od wewnątrz, ale trafia bezpośrednio do przeznaczonego do niej kontenera.
Prawie jedyną wadą tej kosiarki jest głośna praca. Działa oczywiście ciszej niż odpowiedniki benzynowe. Ale podczas koszenia trawników wczesnym rankiem dźwięk jego silnika może drażnić nie tylko Ciebie, ale także sąsiadów.
A usługa jest na najwyższym poziomie
Kosiarka przewodowa Bosch ARM 37 (a także jej nieco słabszy kuzyn Bosch ARM 34) jest idealna dla właścicieli średniej wielkości obszarów z trawnikami, które wymagają stałej pielęgnacji. Dużym plusem sprzętu Bosch jest dostępność punktów serwisowych na terenie całego kraju oraz możliwość zakupu dowolnych części zamiennych i akcesoriów do kosiarek tej marki.