Opalarka Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301
Wszystkie ceny 21 →Bosch Professional opalarka GHG 23-66 2 300 W zakres temperatur 50 650C wy | 621 zł |
Bosch Blue bosch 2300w heat gun ghg 23-66 case | 890 zł |
Opalarka BOSCH GHG 23-66 B06012A6301 | 836 zł |
Bosch GHG 23-66 LCD 5 dysz + walizka DO-EL-OPA-BOS-002 | 839 zł |
Opalarka BOSCH Professional GHG 23-66 06012A6301 | 792 zł |
Profesjonalny wyposażenie Bosch charakteryzuje się nie tylko firmowym niebieskim kolorem z czerwonym logo, ale także gotowością do dużych obciążeń i rozwiązywania wymagających zadań. GHG 23-66 Professional 06012A6301 to techniczna suszarka do włosów, która spełnia wszystkie wymagania profesjonalnego mistrza.
Przemyślany w najmniejszym szczególe
Nie ma absolutnie żadnych zastrzeżeń co do ergonomii, w tym sensie model można uznać za wzorowy. Jest lekki, tylko 0,67 kg, ma wygodny uchwyt i jest dobrze wyważony. Umożliwia pracę zarówno w normalnym trybie ręcznym, jak i stacjonarnym. Cieszy również bogate wyposażenie. Zestaw zawiera kompaktową solidną obudowę i 5 dysz do szerokiego zakresu zastosowań: ochrona szkła, spawanie, płaskie, odblaskowe i przejściowe.
Doskonale konfigurowalny
Suszarka do włosów zapewnia doskonałą obsługę. Wdrożono 10-stopniową regulację przepływu powietrza od 150 do 500 l/min, tryb nawiewu zimnego powietrza przy 50 °C, precyzyjną kontrolę temperatury do 650 °C i 4 konfigurowalne tryby.
Potężny i niezawodny
Dzięki dużej mocy silnika wynoszącej 2,3 kW suszarka do włosów szybko nagrzewa się do wymaganej temperatury i jest niezawodnie chroniona przed przegrzaniem dzięki automatycznemu wyłączaniu.
Za całą funkcjonalność i łatwość obsługi producent proponuje zapłacić 140 dolarów, czyli stosunkowo niewiele w porównaniu do najbliższych konkurentów, takich jak Makita HG651CK czy Metabo HE 23-650 Control 602365500, a to sprawia, że Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301 jest być może jedną z najlepszych ręcznych technicznych suszarek do włosów dla do użytku profesjonalnego dzisiaj.