Młot udarowy Bosch GSH 3 E Professional (611 320 703)
Zdjęcia 5 |
Bosch GSH 3 E Professional |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSH 3 E Professional
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GSH 3 E - Młot udarowy z uchwytem SDS plus (0611320703) | 1 745 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH GSH 3 E Professional 0611320703 | 1 830 zł |
Bosch Bosch Młot kujący sds-plus 650w 2,6j 3,5kg gsh 3e | 2 016 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH GSH 3 E Professional 0611320703 | 1 830 zł |
Bosch Professional Gsh 3 Professional Demolition Hammer Posrebrzany 611320 | 1 701 zł |
Młot udarowy kujący BOSCH B0611320703 | 1 489 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →